Мінімальна перемога

Соснівський «Рочин» здолав ФК «Калуш» у товариському матчі. Матч, що відбувся у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича, завершився мінімальною перевагою «Рочина» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі провів півзахисник Максим Болкіт.

Товариський матч у Винниках для головних тренерів обох команд Володимира Підкіпняка та Василя Малика був черговою можливістю перевірити рівень своєї готовності та побачити в дій потенційних новачків команди. У цьому матчі у складі команди з Калуша їх було значно більше, однак це аж ніяк не завадило обом командам показати цікавий футбол протягом двох таймів.

Підсумковий рахунок зустрічі відповідає перебігу подій на ігровому майданчику. При певному збігу обставин соснівчани могли комфортніше обіграти ФК «Калуш», проте свої моменти реалізувати не зуміли. А їх, до слова, не було так багато як, скажімо, у матчі проти «Фенікс-Стефано» з Підмонастиря, у якому «Рочин» розгромив суперника з рахунком 6:0.

Гра в дрібний пас при максимальному пресингу суперника давала свої плоди. Особливо у першому таймі, коли гравці «Рочина» часто заставляли суперника помилятися, коли йшли у пресинг. Особливо в центрі поля старалися Яструб, Найдишак та Болкіт. Останній часто успішно брав ініціативу на себе і в одному з епізодів відкрив рахунок у матчі. Асистував Болкіту Назар Цюпка, який вирізав на партнера шедевральну передачу.

Загалом в першому таймі гравці «Рочина» перегравала суперника. Втім, великої кількісті небезпечних моментів створити не вдавалося. Щодо «Калуша»,  то з атакою у цієї команди було далеко не все гаразд. У кращому випадку атаки гостей завершувалися кутовими ударами.

У другому таймі головні тренери обох команд зробили одразу по кілька замін. Якщо відверто, то на малюнок гри вони не особливо вплинули, однак відчувалося те, що гравці «Калуша» моментами навіть володіли мінімальною перевагою.

Ближче до завершення матчу повна перевага знову була у футболістів «Рочина». Найреальніший шанс зробити рахунок 2:0 мав Андрій Дева. З вбивчої позиції багаторічний нападник «Рочина» пробив мимо воріт. «Калуш» стовідсоткових нагод відігратися у другому таймі не мав. Фінальний свисток арбітра матчу Юрія Грися зафіксував мінімальну перемогу «Рочина» з рахунком 1:0.