Одноосібні лідери

Соснівський «Рочин» знову здобув перемогу, поступаючись по ходу матчу. Команда Володимира Підкіпняка, невдало провівши перший тайм матчу, таки зуміли дотиснути «Малинськ» у другій 45-хвилинці, і в підсумку перемогти з рахунком 2:1. Ця перемога дозволила нашій команді одноосібно очолити турнірну таблицю групи 1.

Гра між «Рочином» і «Малинськом» була центральною у 5 турі групи «1» Аматорської ліги України. І цей матч повною мірою виправдав свій статус.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Хоча більше гострих моментів створили гості. Втім, у тих небезпечних моментах, що створили гравці з Малинська,  виручив воротар «Рочина» Анатолій Коваленко. А наприкінці першого тайму не виручив навіть Коваленко – після багатоходової комбінації «Малинськ» вийшов вперед. В загальному у першому таймі гравцям «Рочина» багато чого не вдавалося. Особливо кидалося у вічі те, що господарям бракувало свіжості. Команда Володимира Підкіпняка також програла багато підборів у центрі поля.

Незважаючи на це, друга половина гри стала повною протилежністю першій. Соснівчани додали у швидкості, самовіддачі та бажанні… Після перерви був потрібний швидкий гол. І вже на початку другої половини гри Андрій Кохман зрівняв рахунок блискучим ударом головою. Далі соснівчани ще більше додали в активності, намагаючись здобути вольову перемогу, яку вони вже багато разів здобували у цьому році. Тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк підсилив гру влучними замінами. Проте час спливав, а другий рахунок залишався 1:1.

Незважаючи на це, старання гравців «Рочина» таки втілилися у результат. Юрій Яструб зі штрафного забив красень-гол. Радості гравців і уболівальників не було меж., адже цієї неділі вони були єдиним цілим. Як і у Підмонастирі та Гійче, програючи з рахунком 0:1, «Рочин» знайшов в собі сили не лише зрівняти рахунок, але й здобути таку потрібну перемогу.

Приємно відзначити, що у «Рочина» є характер, воля до перемоги, а у сучасному футболі це багато в чому є визначальним. Перемігши «Малинськ» з рахунком 2:1, «Рочин» став одноосібним лідером у своїй групі, набравши 10 очок. Але почивати на лаврах у «Рочина» нема часу. Вже у середу, 13 вересня, «Рочин» в Соснівці зіграє першу гру 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів з командою «Покуття» (Коломия). Початок матчу – 17:30.