Розгром з шедеврами

Соснівський «Рочин» врешті-решт прорвало у чемпіонаті Львівщини. Під гарячу руку команди Володимира Підкіпняка потрапив один з аутсайдерів чемпіонату – «Енергетик» з Добротвору. У ворота «Енергетика» соснівчани забивали на будь-який смак. «Рочин» не помітив достойного супротиву суперника, розгромивши його з непристойним рахунком 6:0. І, що цікаво, це далеко не той результат, який би міг бути після фінального свистка арбітра.

Схоже таки, завершення виступів у чемпіонаті України серед аматорів гравцям «Рочина» пішло на користь. У цьому турнірі соснівчани зуміли нав’язати боротьбу усім лідерам чемпіонату, тривалий час перебували вгорі турнірної таблиці, однак одна невдача відкинула команду з потенційного другого місця одразу на п’яте. В загальному такий результат, зважаючи на силу та потенціал команди, є не найкращим, але на нього у президента клубу Ігоря Смолинця та головного тренера Володимира Підкіпняка є свої пояснення. В будь-якому разі висновки з цього турніру будуть зроблені. Велика ймовірність того, що до наступного чемпіонату України серед аматорів «Рочин» підійде уже сильнішою командою, яка у цьому турнірі готуватиметься уже до переходу на професійний рівень.

Фініш всеукраїнських змагань позитивно вплинув на гравців «Рочина». Як мінімум, такий висновок можна зробити за підсумками матчу проти «Енергетика» з Добротвору. Найбільше місцевих вболівальників перед цим поєдинком, мабуть, хвилювала статистика. Вдома «Рочин» до цього матчу у чемпіонаті Львівщини не здобув жодної перемоги – несправедливі по-футбольному нічиї та поразки при тотальній перевазі. Левову частку очок «Рочин» здобув у матчах на виїзді, обігравши подекуди сильніші команди, аніж тим, що несправедливо поступився вдома.

Невтішна домашня статистика «Рочина» врешті-решт обірвалася у матчі 10 туру. Команда Володимира Підкіпняка просто таки зім’яла молодий «Енергетик». Якщо відверто, то гра у цьому матчі тривала до першого забитого гола. Після реалізованого виходу сам на сам Андрієм Кохманом «Рочин» грав не тільки для вболівальників, а й у своє задоволення. Господарі поля у цьому поєдинку забивали на будь-який смак. Особливо голами красенями відзначилися Максим Болкіт та Андрій Кохман, коли оформив дубль. Переконлива перевага «Рочина» після першого тайму з рахунком 4:0 лише дала зрозуміти, що у другому таймі дива не станеться. Та й відверто не було видно завдяки чому «Енергетик» може переламати хід поєдинку.

Дуже старався забити у свій День народження Олег Домальчук. Захисник «Рочина» мав кілька непоганих моментів для взяття воріт, однак йому забракло влучності. У підсумку Олег так і не забив, але у подарунок отримав хороші відгуки про свою гру від вболівальників та яскраву перемогу від команди.

Що цікаво, після довгої і затяжної перерви за «Рочин» забив Іван Семиряк. Гол півзахисника «Рочина» на 90-ій хвилині особливо підняв настрій не тільки вболівальникам, а й усім футболістам. Після гри Іван отримував багато привітань з «Днем народження». За його словами, ці привітання він не сприймав як жарт, оскільки за «Рочин» Іван забиває рідше, аніж святкує власний День народження.

За ініціативи керівництва клубу, а саме президента Ігоря Смилинця, у перерві матчу знову відбулася футбольна вікторина для вболівальників. Що цікаво, цього разу переможцем конкурсу «футбольна рівновага» став колишній гравцем команди Микола Буй. Додому він повернувся з горнятком з емблемою футбольного клубу. Інші учасники, які брали участь у конкурсі, отримали сувенірні клубні брілки.

Зважаючи на розгромну перемогу з шедевральними голами, до виїзного матчу проти ФК «Миколаїв» «Рочин» готуватиметься у хорошому настрої. Один з центральних матчів наступного туру Прем’єр-ліги Львівщини відбудеться у неділю, 25 червня.

Прем’єр-ліга Львівщини. 10 тур, 21 червня – середа.

Стадіон: Шкільний. 750 глядачів

«Рочин» (Соснівка) – «Енергетик» (Добротвір) – 6:0 (4:0)

Голи: 1:0 – Кохман Андрій, 6; 2:0 – Цюпка Назар, 20; 3:0 – Кохман Андрій, 31; 4:0 – Болкіт Максим, 42; 5:0 – Болкіт Максим, 49; 6:0 – Семиряк Іван, 90

“Рочин” Соснівка: Коваленко Анатолій (Грицаль Михайло, 63); Домальчук Олег; Іванишин Павло; Портянко Олександр; Васюта Роман; Богданов Микола (Мацюра Іван, 73); Найдишак Олексій; Яструб Юрій (Іільїн Віталій, 58); Цюпка Назар (Марцинюк Олег, 46); Кохман Андрій (Дева Андрій, 54); Болкіт Максим (Семиряк Іван, 55)

“Енергетик” Добротвір: Хаврона Олег (Дещиця Олег, 46); Онишкевич Степан; Крупа Володимир (Зуб Олег, 54); Малевіч Гліб; Колесник Михайло; Головатюк Юрій; Легедза Олег (Литвин Роман, 83); Деревецький Дмитро (Савчук Олександр, 73); Красилович Юрій; Ільчишин Віталій (Чура Іван, 60); Бердей Юрій

Попередження: Ільїн Віталій, 65

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Юрій Кравченко

Резервний арбітр: Тарас Путас

Спостерігач ФФЛ: Андрій Валенко