Розгром на емоціях (ВІДЕО)

Соснівський «Рочин» пробився до 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. У матчі-відповіді 1/16 фіналу наша команда на емоціях перемогла закарпатський «Севлюш». Програвши на виїзді з рахунком 0:1, «Рочин» вдома у цьому протистоянні розставив усі крапки над «і» – 4:0.

Незважаючи на мінімальну поразку у Виноградові з рахунком 0:1, матч-відповідь між «Рочином» та «Севлюшем» у Соснівці мав дати відповідь на найголовніше запитання – яка з команд достойніша пройти у наступний раунд змагань.

Старт матчу у Соснівці дав зрозуміти наступне: у цьому матчі берегти себе не буде ніхто. На початку матчу команди не жаліли один одного, а відтак градус гри та емоції футболістів лише набирали своїх обертів. Звісно, така гра була непростою і для арбітра матчу Сергія Подригулі з Луцька, якому довелося застосувувати серйозні покарання для футболістів уже в самісінькому дебюті матчу.

Головної болі тренеру господарів Володимирові Підкіпняку додала травма одного з ключових гравців в центрі поля Олексія Найдишака. На 11-ій хвилині першого тайму його замінив молодий Юрій Мартиняк. Забігаючи наперед, варто відзначити, що Мартиняк  зі своїм завдання впорався добре, доклавши неабияких зусиль до позитивного результату команди.

Незважаючи на велику кількість грубих фолів на початку матчу, та надто емоційний настрій гравців обох команд, мав місце і курйозний гол у середині першого тайму. Воротар закарпатців Василь Козар грубо помилився на виході, дозволивши м’ячу після відскоку від землі залетіти у порожні ворота.

Курйозний гол Юрія Яструба додав впевненості гравцям «Рочина». Забивши один гол, гравці команди господарів через десять хвилин зуміли забити і вдруге. Цього разу після подачі Сергія Мельника головою вдало пробив Максим Самойліч.

При рахунку 2:0 гра дещо заспокоїлася, однак груба інколи на межі вилучення з боку обох команд мала й надалі своє місце у матчі. Для обох команд важливо було не програти саме в агресії і справжній чоловічій боротьбі, і варто сказати, що з цим завданням соснівчани впоралися значно краще за свого суперника.

Якщо відверто, то деякі грубі фоли з жовтими картками у виконанні гравців «Рочина» можна назвати тактично правильними. У першому таймі головне завдання для соснівчан було довести, що «Севлюш» грає далеко не в Виноградові.

При рахунку 2:0 гравці «Севлюша» на якийсь час перехопили інціативу, завдали кілька непоганих ударів по воротах, проте  в усіх випадках Анатолій Коваленко грав відмінно. В якійсь мірі кінцівку першого тайму гравці «Рочина» провели не найкращим чином, однак після дуже вдалої першої половини першого тайму команді Володимира Підкіпняка потрібно було перевести подих.

У другій половині матчу усе знову стало на свої місця: гравці «Рочина» диктували свої умови на полі, чим заставляли часто нервуватися головного тренера гостей Валентина Слюсара. В останніх гра не клеїлася зовсім, а відтак склалося враження, що матчів такого рівня «Севлюшу» у Закарпатській області відверто бракує.

Гравці «Рочина», прекрасно розуміючи, що це «їхня» гра, спокійно довели матч до розгромної перемоги у другому таймі. Спочатку Назар Цюпка заробив пенальті, який чітко реалізував Роман Васюта, а наприкінці поєдинку прекрасним ударом зі штрафного відзначився Олег Домальчук. Після забитого пенальті гравці «Рочина» грали ще й у більшості, оскільки за другу жовту картку арбітри вилучили з гри Павла Оржеховського.

Наприкінці поєдинку гості мали одну-дві можливості для того, щоб забити один гол престижу, проте Анатолій Коваленко в усіх епізодах грав відмінно. Більше того, у другому таймі гравці «Рочина» не реалізували як мінімум три гольові можливості для того, щоб відправити суперника в нокаут.

Приємно те, що спрацювали усі заміни від головного тренера «Рочина» Володимира Підкіпняка. Останній повністю в емоційному матчі переграв свого візаві Валентина Слюсара.

Розгромивши на емоціях чемпіона Закарпатської області, «Рочин» з хорошим настроєм готуватиметься до матчу 8 туру чемпіонату України серед аматорів проти «Агрона» з Тернопільської області. Цей матч відбудеться у Соснівці у неділю, 23 вересня. Початок – 16:30.

У матчах 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів «Рочин» позмагається з лідером поточного чемпіонату Прем’єр-ліги області «Юністю» з Верхньої Білки.

Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу. Матч-відповідь. Соснівка, стадіон «Шкільний», 800 глядачів

«Рочин» (Соснівка, Львівська обл) – «Севлюш» (Виноградів, Закарпатська обл) – 4:0 (2:0). Перший матч – 0:1

«Рочин»: Коваленко (к), Домальчук (Соляник, 90+1), Оприск (Заліпа, 86), Портянко, Васюта, Найдишак (Мартиняк, 11 (Марчук, 89), Яструб, Кашуба, Цюпка, Мельник (Набізада, 70), Самойліч (Дева, 67)

«Севлюш»: Козар (Русин, 46), Оржеховський, Бабич, Гибалюк, Вошкеба, Пуканич, Кольцун (Дорі. 51), Реплюк (к) (Селезньов, 59), Чонка (Остафійчук, 86), Чедрик (Мудра, 68)

Голи: Яструб, 20, Самойліч, 30, Васюта (з пен, 63), Домальчук, 77

Попередження: Цюпка, 11, Кашуба, 36 – Реплюк, 27, Оржеховський, 38, Бабич, 60, Гибалюк, 79, Чонка, 76, Дорі, 88

Вилучення: Оржеховський, 63 (друге попередження)

Арбітр: С. Подригуля (Луцьк)

Асистенти арбітра: Т. Семанюк (Івано-Франківськ), П. Супрунюк (Волинська обл)

Четвертий арбітр: І. Родін (Львів)

Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)