«Рочин» – зимовий чемпіон

Соснівський «Рочин» на мажорній ноті завершив виступи у 2017 році. Команда Володимира Підкіпняка в останньому матчі року в аматорській лізі України каменя на каменя не залишила від чортківського «Кристала». Перенесений матч 4 туру у групі 1 завершився розгромною перемогою команди з Соснівки – 4:0. За «Рочин» у цьому матчі двічі забив Максим Болкіт, по голу на свій рахунок записали Назар Цюпка та Олексій Найдишак.

Уже стає доброю традицією, що перед канікулами, чи то літніми, чи то зимовими, гравці «Рочина» йдуть відпочивати, коли команда перебуває «на ходу». В останніх двох матчах «Рочин» у ворота суперника зумів забити 11 голів, не пропустивши при цьому жодного м’яча. Так, можливо, суперники були не рівня «Рочина», однак це аж ніяк не применшує компліментів на адресу команди Володимира Підкіпняка. Вболівальники команди з Соснівки будь-що бажали бачити свою команду в лідерах, і «Рочин» цілком заслужено пішов зимувати на чемпіонському першому місці. Для цього соснівчанам дуже важливо було не спіткнутися у Чорткові, з чим наша команда з підтримкою своїх вболівальників впоралася на відмінно.

Старт матч у Чорткові виявився зовсім непростим для команди гостей. Кілька разів доводилося вступати в гру багаторічному голкіперу «Рочина» Анатолію Коваленку. В одному з епізодів кіпер «Рочина» перевів «круглого» на кутовий після хорошого удару під поперечину.

Незважаючи на стартові потуги молодої команди господарів, гравці «Рочина» прекрасно розуміли, що швидкий гол проти такого суперника, та ще й на їхньому полі – якраз те, що треба. Забити «Рочину» вдалося на 9-ій хвилині першого тайму, коли на передачу Назара Цюпки відгукнувся Максим Болкіт. Кращий гравець «Рочина» у жовтні по гросмейстерськи розібрався у штрафному майданчику гостей, прийнявши м’яч на груди та пробивши мимо голкіпера.

Забитий гол додав впевненості фавориту матчу. Гравці «Рочина» щохвилини доводили свій вищий клас над суперником, матереалізовуючи атаки у небезпечні моменти. Традиційно активними у складі «Рочина» були флангові півзахисники. Чи не найбільше загрози йшло від реактивного Максимка Болкіта, який регулярно виконував подачі у штрафний майданчик. Одна з атак правим флангом завершилася ще одним взяттям воріт, щоправда уже у другій половині першого тайму. Назар Цюпка проявив індивідуальну майстерність, посадив на «м’яке» місце захисника, і пробив мимо голкіпера.

До завершення першої 45-хвилинки гравці «Рочина» були значно ближчими до третього гола, аніж суперник до першого. Гравці гостей, не зважаючи на складнощі футбольного газону, не боялися грати у дрібний пас, чергуючи свої атаки довгими діагоналями.

Якщо відверто, то в перерві матчу складно було передбачити завдяки чому гравці з Чортова зможуть переламати хід поєдинку. У молодої команди Василя Івегеша навіть не було достатньої кількості замін, щоб по-справжньому підсилити гру своєї команди.

Про заміни від головного тренера «Рочина» Володимира Підкіпняка у других таймах уже було багато написано та сказано. Майже в усіх поєдинках гравці, які виходять на заміну у другому таймі, підсилюють гру команди. Матч у Чорткові винятком не став. Кашуба, Кутний, Дева і компанія вдало вписали в гру і в якійсь мірі зробили свій внесок у загальну перемогу команди.

У другому таймі команди відверто догравали поєдинок. Гол від Олексія Найдишака на 50-ій хвилині матчу фактично розставив усі крапки над і. Залишалося лише єдине запитання з яким рахунком завершиться матч і чи зуміє команда господарів забити гол престижу.

До завершення гри «Кристал» мав єдиний момент порадувати своїх вболівальників, однак з ударом під самісіньку штангу впорався уже Михайло Грицаль, який після перерви замінив Анатолія Коваленка. А було це уже при рахунку 4:0 на користь «Рочина». Максим Болкіт оформив дубль, скориставшись грубими помилками центральних захисників та воротаря.

Зробити рахунок 5:0 найреальнішим момент мав Галянт. Після прострілу Васюти з флангу Галянт дивом примудрився не влучити у порожні ворота.

Фінальний свисток арбітра матчу Івана Салаша зафіксував впевнену і цілком закономірну перемогу «Рочина» з рахунком 4:0. «Рочин» буде зимувати на першому місці в турнірній таблиці.