Знову сильніші за «Калуш»

Соснівський «Рочин» здобув чергову перемогу у заключному для себе матчі чемпіонату України серед аматорів. У Соснівці на стадіоні «Шкільний» наша команда з рахунком 1:0 обіграла ФК «Калуш». Єдиний гол у матчі провів Іван Данилюк.

Що цікаво, третій матч поспіль «Рочина» проти «Калуша» завершився перемогою соснівчан з рахунком 1:0. У матчі першого кола між цими командами «Рочин» здобув перемогу завдяки реалізованому пенальті Миколою Богдановим, а у товариському поєдинку у зимове міжсезоння «Рочин» завдяки голу Максима Болкіта також переміг з рахунком 1:0. Третій матч між цими командами у сезоні і водночас другий офіційний знову ж таки завершився мінімальною перемогою «Рочина». Цього разу героєм поєдинку став нападник Іван Данилюк, на рахунку якого і єдиний забитий гол у зустрічі.

Через зняття з чемпіонату теребовлянської «Ниви» «Рочин» отримав у чемпіонаті двотижневу паузу. Зважаючи на це, не так уже й просто було передбачити як саме невимушена перерва вплине на гравців та команду загалом. Та й відверто цей поєдинок у турі заслуговував особливої уваги, адже лідер чемпіонату зустрічався з командою, якій вдалося набрати непоганий хід після зимової перерви.

Сам поєдинок виправдав свій статус. Незважаючи на спекотну погоду, командам вдалося показати непогані швидкості від першої до останньої хвилини зустрічі. Якщо відверто, то неодноразово команди доводили, що достойні один одного, проте перевага господарів, а особливо у володінні м’ячем, відчувалася сповна.

Команда Василя Малика у цьому матчі здебільшого захищалася, проте як тільки виникала можливість, гості одразу бігли в контратаки. І деякі з них явно для нашої команди були небезпечними. Воротар «Рочина» Анотолій Коваленко вступав в гру не так часто, однак коли це робив, то зривав шквал оплесків на трибунах. Особливо наприкінці поєдинку, коли в одному з епізодів, згадавши власну кар’єру волейболіста, Анатолій по-особливому відбив м’яч в поле.

Було це уже при рахунку 1:0 на користь «Рочина». Передачу з флангу у середині другого тайму від реактивного Болкіта замкнув Данилюк. Що цікаво, при рахунку 1:0 гравці «Рочина» спокійно могли забивати другий, а то й третій м’яч. Такий ймовірний перебіг подій на полі явно б заспокоїв головного тренера команди Володимира Підкіпняка та усіх вболівальників команди. Втім, свої моменти не зуміли реазіувати ні Найдишак, ні Дева, ні інші гравці.

Перевага господарів лише в один гол просто таки заставляла гостей йти вперед. І що цікаво, «Калуш» таки мав можливості для того, щоб зрівняти рахунок. Завершення поєдинку не могло не подобатися вболівальникам. Попри відкритий футбол, команда на двох створили кілька небезпечних моментів.

Фінальний свисток арбітра матчу Олександра Рошка зафіксував мінімальну і водночас цілком справедливу перемогу «Рочина». Команда Володимира Підкіпняка хоч і перемогла в останньому матчі чемпіонату, проте чемпіонат у групі 1 майже стовідсотково змушена завершити на другому місці, поступившись першим місцем «Минаю». Закарпатці в останніх двох турах отримають дві технічні перемоги і на одне очко випереджатимуть соснівчан. А це означає, що згідно положення змагань, матч чвертьфіналу плей-офф чемпіонату України «Рочин» зіграє на виїзді.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 1, 17 тур, Соснівка, стадіон «Шкільний»

«Рочин» (Соснівка) – ФК «Калуш» – 1:0 (0:0)

«Рочин»: Коваленко (к), Васюта, Богданов, Портянко, Дмитрух, Найдишак, Кохман, Яструб (Кашуба, 54), Болкіт (Ліщук, 90+2), Цюпка, Данилюк (Дева, 71)

ФК «Калуш»: Кузів, Мись, Олевич, Швець, Гудак, Драган, Генега (Козлов, 71), Танчин, Штандер, Герин (Дедух, 53), Матвіїїв

Гол: Данилюк, 64

Попередження: Кохман, 81, – Швець, 67, Козлов, 84

Арбітр: О. Рошко (Закарпатська обл..)

Асистенти арбітра: І. Рачинська (Чернівецька обл.), І. Горбатюк (Чернівці)

Четвертий арбітр: І. Родін (Львів)

Спостерігач арбітражу: В. Маковій (Чернівці)