Сильніші за “Юність”

У середу, 25 липня, на червоноградському стадіоні “Шахтар” ім. П. Олійника соснівський “Рочин” провів товариську гру з командою “Юність” (Верхня Білка), яка разом з СКК “Демня” після першого кола очолює турнірну таблицю Прем’єр-ліги Львівщини.

Гра з “Юністю” розпочалася з атак гостей. Після прикрої помилки одного з захисників “Рочина” гравець “Юності” з Гани Барнор Брайт Егір, вийшовши віч-на-віч з воротарем соснівчан, відкрив рахунок у матчі. Через хвилину цей ганієць міг подвоювати рахунок, але Анатолій Коваленко у відмінному стрибку парирував небезпечний удар у верхній кут воріт. Атаки “Юності” тривали недовго, адже згодом соснівчани повністю заволоділи ініціативою у середині поля. Гравці “Рочина” грали у яскравий комбінаційний футбол. А у футболі, як правило, виграє той, хто виграє середину поля. Найактивніше діяв у цьому матчі півзахисник “Рочина” Максим Болкіт, який демонстрував високу індивідуальну техніку. Саме Максим, обігравши декількох гравців “Юності”, зрівняв рахунок у матчі.

У другому таймі один з гравців, який перебуває в “Рочині” на перегляді, заробив пенальті, а Микола Богданов чітко реалізував його, вивівши соснівчан вперед – 2:1. Після цього “Рочин” створив ще декілька гольових моментів, але підвела, на жаль, їх реалізація.

“Рочин” здобув четверту поспіль перемогу під час підготовчого періоду, продемонструвавши хорошу гру на тлі досить сильного суперника, яким, безумовно, є команда з Верхньої Білки.