Перший півфіналіст (ВІДЕО)

Соснівський «Рочин» став першим півфіналістом чемпіонату України серед аматорів. У чвертьфінальному матчі плей-офф наша команда здобула непросту перемогу над «Агробізнесом-TSK» з Ромнів, що у Сумській області. Завдяки влучним ударам Віталія Кашуби та Андрія Деви наша команда святкувала перемогу з рахунком 2:0.

В силу тих чи інших причин другі команди першої та другої відбірних груп аматорського чемпіонату зустрілися в очному протистоянні між собою на тиждень раніше, аніж інші три пари. Переможець матчу «Агробізнес-TSK» – «Рочин» отримував  одразу два тижні на підготовку до півфінального матчу плей-офф.

Волею положення та регламенту змагань свій чвертьфінальний матч плей-офф чемпіонату України «Рочин» повинен був грати на виїзді. Якщо відверто, то команди находилися не в зовсім рівних умовах, а поразка для кожного колективу у цьому матчі означала виліт з турніру та фактично завершення футбольного сезону.

Старт матчу Ромнах, як і, зрештою, увесь поєдинок для гравців «Рочина» склався вдало. Віталію Кашубі вдалося забити у самісінькому дебюті матчу, замкнувши головою передачу від Максима Болкіта. Забитий швидкий гол на початку матчу дозволив гравцям нашої команди уже диктувати свої умови на футбольному полі. Команді господарів необхідно було йти вперед та забивати у відповідь.

Здавалося б, така гра і такий старт матчу – якраз те, що і потрібно нашій команді. «Рочину» завжди притаманно було ловити суперника на контратаках і доводити свої випади до логічного завершення. Якщо відверто, то наша команда могла завершувати матч ще у першому таймі, оскільки гольових можливостей було відразу декілька. Уже інше запитання чому їх нашій команді так і не вдалося реалізувати. Якби наша команда у першому таймі забила бодай половину того, що створила, у другому таймі, ймовірно таки, команди цей матч просто догравали.

Незважаючи на мінімальну перевагу «Рочина» у рахунку, гравці «Агробізнеса-TSK» також не забували про атаку. Моментами у першому таймі біля наших воріт також виникали «пожежі», інколи по-справжньому виручив воротар Коваленко. Попри це, неодноразово відчувалося, що матч «Рочину» дається, а відтак думки про вихід до півфіналу плей-офф були не за горами.

Другий тайм матчу прогнозовано склався важче для гравців «Рочина». Команда уже відвертіше грала на втримання рахунку, можливості реалізувати контратаки вдавалися не так часто, а відтак головним завданням було нейтралізовувати атаки суперника. А їх було, до слова, було чимало. Часто атаки господарів завершувалися неточними ударами по воротах, часто неточними передачами, а особливо гострими були штрафні удари. Мабуть, не буде особливою несподіванкою написати те, що нашій команді часто доводилося терпіти в обороні і інколи грати на відбій. Втім, до завершення матчу команда Володимира Підкіпняка ні на секунду не забувала про контратаки. В одній з них Олексій Найдишак, який цього вечора був справжнім лідером «Рочина», вирізав ювелірну передачу на Андрію Деву, який, скориставшись помилкою голкіпера, переправив «круглого» у порожні ворота.

Рахунок 2:0 наприкінці матчу фактично означав перемогу «Рочина». Господарі з останніх сил пішли в атаку, проте пробити Анатолія Коваленка бодай одного разу їм не вдалося. Натомість не вдалося дограти до завершення матчу Андрію Деві, який на рівному місці примудрився отримати від арбітра червону картку, за що був особливо обурений та здивований. Цей епізод залишився поза увагою телекамери під час трансляції матчу.

На жаль, півфінальний матч плей-офф Андрій Дева змушений буде пропустити, проте там точно зіграє соснівський «Рочин». З ким гратиме наша команда, наразі невідомо. Суперника «Рочина» визначить «сліпий» жереб, а півфінальний матч чемпіонату України запланований на 23 червня.

Плей-офф чемпіонату України. Чвертьфінал. Ромни, стадіон ім. В. Окіпного, 1000 глядачів

«Агробізнес-TSK» (Ромни, Сумська обл.) – «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) – 0:2 (0:1)

«Агробізнес-TSK»: Крупниченко, Рудик, Ткач (Велієв, 83), Пісний, Осадчий, Анцибор, Лещенко (Чаус, 74), Савченко, Іганський, Бондар (Стецюк, 73), Стадник

«Рочин»: Коваленко, Домальчук. Богданов, Портянко, Дмитрух, Найдишак, Кохман, Кашуба (Набізада, 89), Болкіт, Данилюк (Дева, 73), Цюпка (Яструб, 70)

Голи: Кашуба, 1, Дева, 80

Попередження: Кохман, 75, Портянко, 20, Кашуба, 30

Вилучення: Дева, 89 (неспортивна поведінка)