Ми – у чвертьфіналі!

Соснівський «Рочин» пройшов сильного суперника в 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. За підсумками двох матчів наша команда виявилася сильнішою за оржівський ОДЕК. Повторний матч в Оржеві завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

Зважаючи на першу гру (нічия 0:0), яка пройшла у запеклій боротьбі, очікувався цікавий футбол і в Оржеві. І цей матч повністю виправдав очікування уболівальників. Вже на 12-ій хвилині «Рочин» вигравав з рахунком 2:0. Спочатку Микола Богданов зі штрафного відкрив рахунок, хоча йому це допоміг зробити гравець оржівців, який доторкнувся до м’яча, зрізавши його у свої ворота. Згодом Іван Данилюк виявився найспритнішим у штрафній суперника – 2:0.

При рахунку 2:0 соснівчани контролювали ситуацію на полі, не дозволяючи ОДЕКу створити щось серйозне біля своїх воріт. Проте у другому таймі на 66-ій і 83-ій хвилинах ОДЕК, забивши два голи, зрівняв рахунок.

Якщо відверто, то ці голи не були логічними – на мокрому полі тривала рівна в’язка гра. Останні хвилини виявилися досить напруженими – «Рочин» не мав права на помилку.

Команді Володимира Підкіпняка таки вдалося досягнути потрібного результату. Забиті на виїзді голи принесли перемогу соснівчанам за сумою двох ігор. Тактика Володимира Підкіпняка виявилася дієвішою, аніж тактика Олега Шандрука.

На стадії чвертьфіналу наша команда зіграє з СКК «Демня», яка за сумою двох матчів здолала ФК «Миколаїв» (1:0 та 2:1). Матчі 1/4 фіналу заплановано провести у жовтні-листопаді цього року. Переможець пари «Рочин» – СКК «Демня» в півфіналі зіграє з переможцем пари «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Сумська обл.) – «Факел» (Липовець, Вінницька обл.)