Ми у чвертьфіналі (ВІДЕО)

Соснівський «Рочин» без особливих проблем пробився у чвертьфінал Кубка Львівщини. В 1/8 фіналу команда Володимира Підкіпняка з рахунком 2:0 на виїзді обіграла лідера другої ліги обласного чемпіонату «Сокіл» з Великих Глібовичів, що у Перемишлянському районі.

Складності проходу «Рочина» до чвертьфіналу турніру додавав стан футбольного поля у Великих Глібовичах. Про домашнє футбольне поле «Сокола» фахівці часто жартують, що на такому газоні там може очки втратити будь-яка топова команда світу. І справді, стан газону фактично на усіх ділянках полях майже повністю нівелював технічну перевагу гравців «Рочина» і обидві команди поставив фактично у рівні умови. На домашньому горбатому полі в «Сокола» були шанси дати бій «Рочину», і зрештою, господарі це і зробили. Втім, забивши по голу у кожному з таймів, соснівчани впевнено і доволі прогнозовано вийшли до наступного етапу змагань.

Незважаючи на стан газону, команда Володимира Підкіпняка намагалася грати у свій футбол – чимало дрібних передач низом з різкими переводами на флангових гравців. Втім, така гра швидко нівельовувалася і гравцям обох команд потрібно було вступати в боротьбу на кожному клаптику поля.

У силовій боротьбі гравці «Рочина» також були кращими. На початку матчу, як і загалом, в усьому поєдинку, найбільше виділявся Назар Цюпка. У першому таймі Назар міг забивати тричі, проте реалізував свій один шанс. Що цікаво, гол Назара у ворота «Сокола» був дещо схожим на той, що Цюпка забив кількома днями раніше «Покуттю» з Коломиї.

За увесь перший тайм «Сокіл» біля воріт Михайла Грицаля не створив майже нічого. Кілька кутових біля воріт «Рочина» не завершувалися нічим. Натомість «Рочин» у першому таймі був значно ближчим до другого гола, аніж суперник до першого. Втім, дефекти поля в усіх без винятках епізодах грали на руку команді господарів.

В перерві матчу тренери обох команд провели серйозну розмову з своїм підопічними. Представники команди господарів вірили у те, що все ж таки можна створити щось подібне на сенсацію у цьому поєдинку, а відтак настрій і самовіддача гравців «Сокола» у другому таймі була відповідною.

Головний тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк за перший тайм схвальні відгуки сказав лише про Назара Цюпку, усі інші за не зовсім активну гру отримали від тренера «на горіхи».

На початку другої 45-хвилинки «Рочин» міг знімати усі питання про переможця матчу, однак м’яч вперто не залітав у ворота суперника. Найреальніший шанс забити мав Цюпка. Цього разу м’яч після удару Назара пролетів над воротами.

У середині тайму Володимир Підкіпняк змінив ледь не півскладу команди, давши пограти усім заявленим на матч за винятком воротаря Анатолія Коваленка. Свіжа кров не могла не позначитися у цьому матчі. «Рочин» у другому таймі забив вдруге і фактично зняв усі питання про переможця матчу. За команду гостей влучни ударом головою відзначився Максим Самойліч.

Приємно те, що господарі не хотіли миритися з поразкою і будь-що хотіли бодай одного разу забити у ворота «Рочина». Втім, навіть при рахунку 2:0 моменти «Рочина» виглядали значно гострішими на небезпечнішими. Логічною крапкою у матчі міг стати третій гол від  Набізади, проте Омар у ближньому бою пробив прямісінько в голкіпера.

Фінальний свисток арбітра матчу Руслана Хомина зафіксував впевнену перемогу «Рочина» з рахунком 2:0. У цьому «Рочин» доклав до перемоги стільки сил скільки цього і було необхідно, а команду господарів хотілося б особливо відзначити за намагання дати бій супернику і непогану функціональну підготовку. Команда з Великих Глібовичів завершує боротьбу у Кубку Львівщини з високо піднятою головою.

Кубок Львівщини. 1/8 фіналу. Великі Глібовичі, Перемилянський район, місцевий стадіон

«Сокіл» (Великі Глібовичі) – «Рочин» (Соснівка) – 0:2 (0:1)

«Рочин»: Грицаль, Домальчук, Заліпа, Портянко, Васюта (Махинька, 60), Богданов (Мацюра, 65), Яструб, Мартиняк (Найдишак, 60), Болкіт (Набізада, 60), Мельник (Самойліч, 60), Цюпка (Дева, 60)

Голи: Цюпка, 19, Самойліч,67

Попередження: Білик, 78 («Сокіл»)

Арбітр: Р. Хомин (Самбір)

Асистенти арбітра: Т. Путас (Львів), В. Семенів (Львів)

Спостерігач арбітражу: Р. Зань (Бібрка)