«Рочин» – «Юність». Прев’ю

У середу, 27 вересня, «Рочин» в Соснівці проведе календарну гру чемпіонату Львівщини проти команди «Юність» (Верхня Білка). Початок матчу дорослих складів – 16:30, юнацьких – 14:30.

Гра першого колам між цими командами пройшла за деякої переваги соснівських футболістів. Перший тайм команди тоді провели у дещо сумбурній боротьбі. «Рочин» і «Юність» обмінялися виходами віч-на-віч з воротарями. Максим Болкіт очну дуель воротареві господарів програв, перекинувши м’яч не лише вище голкіпера, але й і вище воріт. В свою чергу голкіпер “Рочина” Анатолій Коваленко теж парирував небезпечний удар гравця з Верхньої Білки після очної дуелі з ним.

У другому таймі “Рочин” переграв суперника у роботі з м’ячем. Втілив перевагу у гол Максим Болкіт. Соснівчани у другій половині гри майже нічого не дозволили створити суперникам біля своїх воріт.

У чемпіонаті області «Рочин» здобув сім поспіль перемог. Звичайно, команда націлюватиметься і на перемогу у восьмій грі, адже лише перемога дозволить команді продовжити боротьбу за золоті медалі.

До речі, минулої неділі команда з Верхньої Білки поступилася вдома ФК «Миколаїв» – кокуренту соснівчан у боротьбі за перше місце (0:2). Варто відзначити, що у складі команди з Верхньої Білки виступає чимало досвідчених гравців, які пограли на високому рівні: Віталій Романюк, Богдан Костик, Ярема Каваців… У складі команди є також гравці, які свого часу допомагали винниківському «Руху» вигравати чемпіонат Львівщини – Роман Бойко, Іван Молоков та Назар Карачевський.

Зважаючи на це, у середу у Соснівці очікується цікавий футбол, на який «Рочин» запрошує усіх своїх вболівальників.