Усе вирішить матч-відповідь

Соснівський «Рочин» поступився закарпатському «Севлюшу» у першому матчі 1/16 фіналу Кубка України з футболу серед аматорів. Закарпатці вдома святкували мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Перед матчем у Виноградові з місцевим «Севлюшем» тренерський штаб «Рочина» зіткнувся із значними кадровими проблемами: відразу четверо гравців (Богданов, Іванишин, Болкіт, Самойліч) не змогли допомогти команді у цій грі. В основному складі «Рочина» на позиції центрального півзахисника був змушений виходити сімнадцятирічний дебютант команди Владислав Валігура. ФК «Севлюш» в свою чергу досить ретельно готувався до цієї гри під керівництвом Валентина Слюсаря – відомого в минулому українського футболіста.

Гра розпочалася із атак гравців «Рочина», які створили багато гострих моментів біля воріт «Севлюша». Якби «Рочин» в цей момент дотиснув суперника, забивши гол, гра для обох команд склалася б по-іншому…

Згодом досвідчені гравці “Севлюша”, серед яких варто відзначити Адріана Пуканича (екс-гравця національної збірної України), поступово вирівняли гру. І вже час від часу свою майстерність демонстрував наш воротар Анатолій Коваленко. Під кінець першого тайму «Севлюш» після кутового повів у рахунку. Хоча на цей момент гол не виглядав досить логічним, адже на полі точилася рівна гра.

Другий тайм пройшов у сумбурній та нервовій боротьбі. Гравці «Рочина» здебільшого переважали суперника, мали не один момент для того, щоб забити гол у відповідь, однак на завершальній стадії атаки соснівчанам не щастило. Визначення переможця у цій парі команди відклали до 19 вересня, коли і відбудеться матч-відповідь. Закарпатцям на полі «Рочина» явно не буде солодко.

Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу. Перший матч.

«Севлюш» (Закарпатська обл) – «Рочин» (Соснівка) – 1:0

Стартовий склад “Рочина” у цьому поєдинку: Коваленко, Домальчук, Васюта, Оприск, Портянко, Найдишак, Яструб, Валігура, Цюпка, Набізада, Мельник. На заміни у другому таймі виходили: Мартиняк, Дева, Кашуба, Заліпа.