Ще один розгром

Соснівський «Рочин», готуючись до другої частини чемпіонату України серед аматорів, провів черговий контрольний поєдинок. Цього разу суперниками оновленої команди «Рочина» стали «Карпати» з Кам’янки-Бузької. Матч завершився переконливою перемогою «Рочина» з рахунком 7:1.

Для головного тренера «Рочина» Володимира Підкіпняка даний поєдинок був черговою можливістю поекспериментувати зі складом та переглянути потенційних новачків команди. Суперник «Рочина» дозволяв не тільки експериментувати зі складом, а й окремих виконавців задіяти у різних амплуа. Мова йде здебільшого про потенційних новачків команди.

Дебют поєдинку гравцям «Рочина» не особливо вдався. Гравці «Карпат» створили два моменти біля воріт Михайла Грицаля, один з яких сміливо можна назвати стовідсотковим. Втім, ближче до середини першого тайму усе стало у на свої місця. Юрій Яструб забив гол-красень метрів з 22-ох, після чого суперник, відверто кажучи, посипався. До завершення першого тайму гравці «Рочина» забили ще чотири рази. Один з потенційних новачків команди офрмив хет-трик, ще один влучний удар також на рахунку гравця, що знаходиться у команді на перегляді.

Тотальна перевага «Рочина» втілилася в забиті голи і у другому таймі. За «Рочин» забивали Андрій Дева та Омар Набізада. До завершенгня матчу команді «Карпат» вдалося уникнути «сухої» поразки. Матч завершився з рахунком 7:1 на користь «Рочина».

Наступний спаринг у «Рочина» запланований на середу, 20 лютого на стадіоні «Арена-Довге», що поблизу Моршина. «Рочин» зіграє з «Волинню» U-19.