“Рочин” – “Нива”: як це було

В неділю, 11 червня, Рочин на стадіоні “Шахтар” у Червонограді прийматиме тернопільську “Ниву”. Початок матчу – о 17:00.
Гра першого кола між цими командами завершилася з рахунком 0:0. В першому таймі тоді гра проходила за деякої переваги соснівських футболістів. Хороші моменти забити голи мали Яструб та Цюпка, але їхнім ударам забракло влучності. В другому таймі соснівчани не збавили обертів в атаці: могли відзначитися після сольного проходу Сень і знову Яструб… В середині другого тайму арбітр призначив пенальті в ворота соснівчан за гру рукою, хоча перед цим в аналогічному моменті він не призначив одинадцятиметровий у ворота “Ниви”, не продемонструвавши послідовності у власних рішеннях. Але пенальті (на фото), як кажуть, на мертво взяв голкіпер соснівчан Анатолій Коваленко . Після цього небезпечні моменти виникали біля обох воріт, але жодній команді так і не вдалося відзначитися у цій грі.